6 C
Скопје

Надолу хеланки, нагоре гола: Една од најубавите Македонки нема милост за своите машки обожаватели! (ФОТО)

Една од најзгодните Македонки, поранешната учесничка во реалното шоу „Задруга“, Елеонора Миљковиќ ги „запали“ социјалните мрежи во буквална смисла на зборот. 

Преубавата скопјанка на својот профил на Инстаграм сподели фотографија на која позира во тесни розови хеланки, додека пак горе е скроз гола.

Се разбира, за да не биде фотографијата во категорија „експлицитна“, Нора голите гради ги покрила со рацете, а пак позата која ја направила е сосема друга приказна…

Погледнете и уживајте…

Фото: Инстаграм

 

Прочитајте и...  Како вашиот ден да биде попродуктивен, а вие да се чувствувате подобро?

Поврзани вести

Вељко Ражнатовиќ со моќна порака му го честиташе роденденот на Аркан, Инстаграм му ја избриша

Слободен печат

Славниот модел се огласи на социјалните мрежи еден месец откако го роди својот син

Слободен Печат

Северина по 17 години проговори за секс-снимката од јахтата

Слободен Печат

Турболентниот живот на Канје Вест: Сѐ уште чувствува вина за смртта на неговата мајка

Слободен Печат

ВИДЕО| Ана Николиќ позираше топлес: Нејзините обожаватели се прашуваат за што станува збор

Слободен Печат

Во продолжението на „Сексот и градот“ се враќа старата љубов на Кери Бредшо

Слободен Печат

Остави Коментар