На улиците во Лос Анџелес: Лејди Гага прошета во градник со новото момче (ФОТО)

Американската пејачка и текстописец Лејди Гага (34) беше фотографирана со своето ново момче, дипломираниот математичар и инжејнер Мајкл Полански додека шетаа на улиците во Лос Анџелес и беа да си купат кафе.

Лејди Гага минатиот петок го објави својот нов албум „Chromatica“, кој се пласираше многу високо на музичките топ-листи ширум светот.

Пејачката по стресниот период и промовирањето на албумот, првпат реши во саботата да излезе да прошета со новото момче.

Фото: Профимедиа
Фото: Профимедиа
Прочитајте и...  Актерката Драгана Левенска ви препорачува три дестинации за ова лето, а открива и каде има најубаво топено сирење! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Дознајте зошто не треба да ги фрлите семките од лимон!

Васко Спасоски

Познатата терапевтка советува: Во овој случај подобро е да го сокриете неверството!

Слободен печат

Џеј Ло со храбра спортска комбинација максимално ги истакна своите облини! (ФОТО)

Слободен Печат

Сакаше да поразговара со принцот Чарлс, но се возбуди и се струполи на земја – Принцот не стигна ниту да му подаде рака (ВИДЕО)

Слободен печат

Убавата бисексуална Афроамериканка е новата „Batwoman“

Слободен печат

Една од најчудните туристички атракции во светот: Ѕирнете во „Катедралата на отпадот“ (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Фасцинантна приказна украсена со долгогодишно прераскажување: Кралот Умберто и неговиот одамна изгубен „двојник“

Слободен печат

Кралски правила кои не смее да ги прекрши ниту кралицата Елизабета

Слободен печат

Најсочното колаче чија арома ќе го намами целото семејство: Одличен десерт за летно уживање! (ВИДЕО)

Слободен печат

Ја враќа вашата кожа децении наназад: Маска за лице која е посилна од ботокс! (РЕЦЕПТ)

Слободен печат

СЗО: Како да се заштитите од горештините за време на пандемијата на коронавирусот

Слободен печат

Секси и тренди: Погледнете како ќе изгледа пејачката Теа Трајковска во нејзиниот најнов видеоспот! (ФОТО)

Васко Спасоски