„Мутава со харизма на згазена мачка“: КАРЛЕУША ја нападнала и навредила ќерката на ЦЕЦА – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

„Мутава со харизма на згазена мачка“: КАРЛЕУША ја нападнала и навредила ќерката на ЦЕЦА

Јелена Карлеуша повторно ја започна војната со Цеца Ражнатовиќ, овој пат удирајќи најниско, на нејзината ќерката Анастасија.

Јелена Карлеуша повторно ја започна војната со Цеца Ражнатовиќ, овој пат удирајќи најниско, на нејзината ќерката Анастасија, нарекувајќи ја „мутава згазена мачка“, пишува Дневнимагазин.рс.

На Инстаграм Карлеуша го поткачила бизнисменот Драгослав Илиќ, кој во Србија дошол за да го прослави роденденот, а веднаш на ист начин ѝ вратил Аца Лукас, кој присуствувал на прославата.

Тоа многу ја разлутило Карлеуша која веднаш му се заканила, му рекла да се прибере и да ѝ се извини. Потоа Јелена почнала да ја навредува Анастасија Ражнатовиќ.

„Наркодилерите и тие к*рви не ти се пријатели… А и гледам дека ова лошо оперирано Арканово младенче ти остава среќни коментари. Што да прави мутавата со харизма на згазена мачка, од убиец и од мајка „наногица“ не можела подобро да научи. Прибери се, Ацо. Ова сериозно ти го кажувам“, напишала меѓу другото Јелена на Инстаграм.

Instagram

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close