Му се заканува отказ: Полицаец привел полуголи Плејбој зајачици во Мајами (ВИДЕО)

Полицаец од Мајами се нашол во непријатна ситуација, дури му се заканува и отказ само затоа што спровел три оскудно облечени девојки до полициската станица. Работата поприлично се искомплицирала.

Проблемот е во тоа што девојките, предводени од зајачицата Франсиа Џејмс, биле навистина невини. Тие всушност снимале приказна за на Инстаграм, а полицаецот кој бил на смена одлучил да ги приведе под образложение дека го нарушуваат јавниот ред и мир.

Полицаецот, како што се гледа на видеото, немал ништо против тоа. Ги „испратил“ до неговото работно место, каде што Франсиа го прашала:

„Ти се допаѓаат добри или лоши девојки? Кој ќе нè спаси?

Во другото објавено видео му се заблагодарила на „Бил“ што ги пуштил.

Прочитајте и...  Храна што треба да ја јадете доколку сте постари од 45 години

„Нема проблем. Уживајте во заедницата која сакам да ја штитам. Ви сакам пријатен ден, дами“, одговорил полицаецот.

Бидејќи Франсиа има повеќе од два милиони следбеници, видеото во станицата било забележено истиот ден, а Бекер е осомничен за кршење на дисциплината. Управителот повикал внатрешната контрола која сега треба да утврди колку згрешил. Во моментов е суспендиран, барем додека не се утврдат сите факти.

Прочитај повеќе

Со години ја изневеруваше со дадилката, а сега се сретнаа на исто место! За оваа фотка сите зборуваат! ( ФОТО)

Слободен печат

БЕЗ 30.000 ЕВРА НЕ ОДИ ВО ШОПИНГ – Запознајте ја српската Шерон Стоун: Живееше живот како од бајките, а потоа и се случија ДВЕ СТРАШНИ ТРАГЕДИИ (ФОТО)

Слободен печат

Имате над 30 години? Исфрлете ги овие работи од вашиот несесер

Слободен печат

Петгодишно дете го спасило целото семејство од пожар

Слободен печат

За Шерон Стоун знае цел свет, а вака изгледа нејзината помлада сестра Кели (ФОТО)

Слободен печат

БРИТАНЦИТЕ ШОКИРАНИ ОД СООПШТЕНИЕТО НА МЕГАН И ХАРИ – Таа е злобна и ќе биде уште полошо!

Слободен печат

Остави Коментар

два × 1 =

Прочитај повеќе

Во чии раце ќе заврши наследството на Кирк Дагас од 60 милиони долари?

Слободен печат

Бен Афлек за Џенифер Лопез рекол дека е „вистинското нешто“ и открил дека се уште е во контакт со поранешната вереница

Слободен печат

Што мора да знаете ако страдате од хемороиди

Слободен печат

Хороскоп за 24 февруари 2020: Понеделнички прекрасно изненадување за Близнаците

Слободен печат

Виц на денот: Брз љубовик

Слободен печат

Со женска рака: Поезија од Катерина Гогова

Слободен печат