Му го прости скандалот со проститутките на поранешниот партнер, а по раскинувањето тој стана кум на нејзиниот син! (ФОТО)

Актерката Елизабет Харли од година од година изгледа се подобро, а тоа најчесто го докажува со разголени фотографии на социјалните мрежи. Тешко е да се поверува дека таа наскоро ќе наполни 55 години.

Таа досега се има накратко појавено во неколку серии, а последните години стана позната по улогата на кралицата Хелен во „The Royals“.

Фото: Инстаграм

Елизабет е најпозната по врската со британскиот заводник Хју Грант, кој во 1995 година предизвика скандал поради користење услоги од проститутки.

Харли му ја простила оваа срамота, а раскинаа во 2000 година.

Актерката има едно дете, синот Дамјан (18), кој го добила со американскиот бизнисмен Стив Бинг, кој пак не сакал да го признае татковството.

Прочитајте и...  Невообичаената реакција на зајак кој прв пат пробува лимон ја насмеа јавноста! (ВИДЕО)

ДНК тестот покажал дека бизнисменот му е татко на Дамјан, а интересно е тоа што крстен кум му е Грант, поранешниот сопруг на мајка му.

Прочитај повеќе

Продуцентот на Бијонсе и Лил Вејн уапсен за 15 сексуални напади (ВИДЕО)

Слободен печат

Бидете претпазливи: Благите симптоми на ковид-19 може да прераснат во многу сериозни

Слободен печат

Хороскоп за 7 август: Каков ден ве очекува на крајот на работната недела

Слободен печат

Виц на денот – Диџеј

Слободен печат

Три причини зошто никогаш не смеете фа ги решавате туѓите проблеми!

Слободен Печат

Кој ќе стигне прв до вакцина против корона? Трамп вели дека Американците ќе ја имаат до ноември!

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Невообичаената реакција на зајак кој прв пат пробува лимон ја насмеа јавноста! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Ја следат преку 4 милиони луѓе, мажите „умираат“ за неа, а таа вели дека се поправила неколку килограми! (ФОТО)

Васко Спасоски

Откриена бизарната причина зошто Ким Јонг Ун патува секаде со сопствен тоалет!

Слободен Печат

Српскиот актер Андрија Милошевиќ сам на себе си честиташе роденден (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Пет занимливости за една од најпопуларните раси на кучиња!

Слободен Печат

Внуката на принцезата Дајана се сврши за 30 години повозрасен маж, кој од нејзиниот татко е постар за пет години! (ФОТО)

Васко Спасоски