МОЖЕТЕ ЛИ ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ: Славната пејачка со фотографии од детството ги воодушеви сите! (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

МОЖЕТЕ ЛИ ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ: Славната пејачка со фотографии од детството ги воодушеви сите! (ФОТО)

Долго време се борела со депресијата, а потоа и со психички крах, па така таа заврши во болница.

Американската пејчака Селена Гомез (27) речиси секојдневно со своите објави ги развеселува следбениците на социјалните мрежи. Таа на Инстаграм објави свои фотографии од времето кога била девојче.

– Во тоа секогаш влегуваме слепо, напиша таа покрај објавата.

За тој свој портрет за само еден ден доби повеќе од девет милиони лајкови од воодушевените фанови.

View this post on Instagram

We always go into it blindly.

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Селена на социјалните мрежи се врати на почетокот на оваа година откако се повлече од јавноста поради психички проблеми.

View this post on Instagram

I gave my all and they all know it.

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Долго време се борела со депресијата, а потоа и со психички крах, па така таа заврши во болница. Сега вели дека се чувствува подобро.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close