Моника Белучи и кога носи фустан е посекси од нејзините разголени колешки! (ФОТО)

На Филмскиот фестивал во Таормина, Сицилија, 55-годишната Моника Белучи се појави во бордо фустан и црна чантичка од Долче и Габана.

Креацијата со тантела одлично ја истакна женствената фигура на актерката. Таа изгледа прекрасно во секоја комбинација, признаваат критичарите.

Без голотија, без да покаже деколте и голи нозе, Моника покажува се, односно како треба една жена да изгледа.

Погледнете ја:

Фото: Профимедиа

 

Прочитајте и...  ВИДЕО: Селин Дион ја доби својата прва филмска улога

Поврзани вести

Три хороскопски знаци студени како мраз: Ќе ви го скршат срцето без размислување

Слободен печат

Броиме калории: Дали ајварот ќе ве здебели?

Слободен Печат

Научник намерно се заразил со корона по вторпат: Ги проучил антителата, а заклучокот не е многу оптимистичен

Слободен печат

Како старата правосмукалка да ја претворите во нова: Потребен ви е само картонот од кујнските бришачи!

Слободен Печат

ВИДЕО: Општа тепачка на летот за Порторико: Жена предизвика тепачка поради кавга околу заштитните маски

Слободен печат

Никол Португалски провоцира: Дали пораките и фотографиите од нејзиниот Инстаграм се упатени кон Бред Пит?

Слободен Печат

Остави Коментар