7 C
Скопје

Многу изненадувања за 8 Март со myWorld

Сакате да ги изненадите и да им посветите посебно внимание на жените во вашиот живот, а истовремено да искористите попуст и да добиете поврат на средства директно на вашата трансакциска сметка?

Сето ова е возможно со myWorld!

Во пресрет на Меѓународниот ден на жената myWorld (МАЈВОРЛД) подготви многу изненадувања, попусти и промоции со што можете да ги изненадите вашите дами.

Букет од омиленото цвеќе, долго посакуваното парче накит, убава чанта, ваучер за салон за убавина, омилениот парфем и козметика.

Изненадете ги вашите сакани и одберете подарок од широкиот асортиман на нашите трговски партнери: Цвеќара Флора, Цвеќарница Магнолија, накит.мк, Oxette ,Tinex Cosmo, Fashion Group, Beauty Bar Salon & Spa.

Обезбедете бенефити преку посакувани цени на бројни избрани производи кај некои партнери како што се: Еликсир, Дуки Дасо, Рајат Комерц, Козметички салон Бјутела и многу други кои можете да ги погледнете во нашиот Benefitlounge.

Прочитајте и...  „Ивент индустрија" трет ден по ред организира протести пред Влада

За уште едно незаборавно шопинг искуство!

Уживајте во шопингот со myWorld и добивајте Cashback & Shopping Points.


Комерцијален ПР текст

 

Поврзани вести

ФОТО | Седа коса, а таа непрепознатлива: Погледнете каква промена претрпе убавата Белучи за новата улога

Слободен печат

Реченици кои треба да ги избегнувате на интервју за работа

Слободен печат

Министерство за економија ќе побара Владата да ја раскине концесијата за песок во Долно Коњари

Југослава Дуковска

Адвокатот на Вајнстин тврди: Тој е веќе речиси слеп, му испаѓаат и забите

Слободен печат

Бектеши: Владата историски ја зголеми минималната плата

Слободен печат

Чоколадо, грозје, коски од живина и друга храна која не смее да ја јаде вашето куче

Слободен печат

Остави Коментар