Младоженецот ја чекал невестата за фотосесија, кога се свртел се расплакал од смеа (ВИДЕО) - Слободен печат

Младоженецот ја чекал невестата за фотосесија, кога се свртел се расплакал од смеа (ВИДЕО)

Бил Хант нервозно чекал да ја види во венчаница својата идна жена Сели.

Имале договорено професионално фотографирање пред големиот ден, но тогаш се случило нешто што сигурно ќе го памти до крајот на животот.

Кумот одлучил малку да се пошегува со Били, па смислил нешто оригинално.

Облекол венчаница и се подготвил за сликање!

Погледнете ја урнебесната реакција на младоженецот.

Прочитајте и...  ЕКСКЛУЗИВНО: Ракометарот Столе Стоилов ќе стане татко!

Прочитај повеќе

Никол Кидман ја откри на Инстаграм својата природна црвена коса 

Слободен печат

„Беше херој, но и силувач“: Актерката ги разбесни обожавателите на Коби Брајант (ФОТО)

Слободен печат

Како да спречите паничен напад?

Слободен печат

Се оженила за актерка, а „тешка е“ 450 милиони долари. Елен Деџенерис има страшно минато!

Слободен печат

Познатата новинарка критикувана поради постапката кон нејзината ќерка!

Слободен Печат

Стивен Кинг со тешки обвиненија: Доделувањето на Оскарите е местенка!

Слободен печат

Остави Коментар

11 + 16 =

Прочитај повеќе

Машки карактеристики кои ги привлекуваат жените

Слободен печат

Грчки колач ПОРТОКАЛОПИТА (рецепт)

Слободен печат

Новата Барби има витилиго и нема коса

Слободен печат

„Ме кријат ПОЛОВИНА ВЕК за да избегнат СКАНДАЛ“ – Овој човек тврди дека е ВОНБРАЧНО ДЕТЕ на принцот Чарлс и Камила Паркер (ФОТО)

Слободен печат

Коби Брајант, икона на уличната уметност: графити и мурали низ целиот свет

Слободен печат

Ирина Шајк: Чувствував дека сум заробена во погрешно тело

Слободен печат