Младата пејачка Мартија Станојковиќ за ова лето избра да носи најсекси бикини! (ФОТО)

Младата Мартија Станојковиќ е дефинитивно една од најзгодните пејачки од помладата генерација на македонската естрада.

Најдобар доказ за тоа се фотографиите кои таа деновиве ги објавува од нашиот туристички бисер – Охрид.

Младата Мартија речиси секој ден пријатно ги изненадува своите 61.000 следбеници на Инстаграм со  фотки на кои позира во минијатурен костим за капење.

Од приложеното се гледа дека Станојковиќ и тоа како внимавала на својата линија во текот на годината, па за тоа сега без проблем ќе позира пред фотообјективот.

Погледнете неколку нејзини фотографии:

 

View this post on Instagram

 

whatever floats your boat babe

A post shared by Martija Stanojkovic (@martijastanojkovic) on

 

View this post on Instagram

 

why chase you when i’m the catch 😼

A post shared by Martija Stanojkovic (@martijastanojkovic) on

 

View this post on Instagram

 

got me caliente

A post shared by Martija Stanojkovic (@martijastanojkovic) on

Прочитајте и...  Излекуваните од ковид-19 со недели тешко дишат, имаат болки во мускулите, многу спијат...

Прочитај повеќе

Бијонсе во соработка со Дизни сними раскошен визуелен албум (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Кога и колку да пиете вода, за организмот да ви функционира совршено

Слободен печат

Тијана Дапчевиќ без влакна на јазикот: Нема потреба да се додаваат нови вируси во општеството, и овој што го имаме е сосема доволен

Слободен печат

Хороскоп за 3 август: Раковите ќе флертуваат со колега, пред Скорпиите дилема

Слободен печат

Виц на денот – Сирење

Слободен печат

Рита Ора топлес на Ибица: Пејачката ужива во летото!

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Дали некои луѓе имаат заштита од коронавирусот?

Слободен Печат

Мачка го украде вниманието од моделите и прошета по модната писта (ВИДЕО)

Слободен Печат

Темната страна на писателот на книгата „Алиса во земјата на чудата“, кое било девојчето Алис и зошто ја фотографирал гола?

Слободен Печат

Пет причини зошто да ги јадете семките од лубеница кои се исклучително добри за вашето здравје!

Слободен Печат

Преубавата принцеза која го променила најконзервативното кралство, отворила училишта и болници, а луѓето ја гледале како филмска ѕвезда

Слободен печат

Решете го овој тест и дознајте колку сте навистина стари

Слободен печат