Мислела дека до нејзиниот син има дух, кога се разденило, сфатила за што се работи

Мајката на бебето цела ноќ не склопила око кога во креветчето во кое спиело нејзиното дете здогледала нешто за што прво мислела дека е дух.

Го оставила детето да спие со потенцијален дух, па дури кога се разденило собрала храброст да се приближи до креветчето.

На фотографијата што ја објавила на друштвените мрежи се гледа дека покрај детето стои глава од уште едно бебе, значително помало, но сепак се гледа.

„Минатата ноќ бев сигурна дека во креветчето на мојот син има дух. Се испаничив, воопшто не спиев, дури се обидов да влезам со батериска ламба додека син ми спиеше“, напишала мајката.

Кога се разденило, сфатила за што се работи.

Нејзиниот сопруг заборавил да го тргне најлонот од душекот, па на него останал рекламниот картон на кој имао слика од дете.

So last night I was positive there was a ghost baby in the bed with my son. I was so freaked out, I barely slept. I even…

Publiée par Maritza Elizabeth sur Vendredi 18 octobre 2019

Прочитајте и...  НАШ ПРЕДЛОГ ЗА ФИЛМ: „The Aftermath“ е приказна за голема љубов која е жртва на последиците од војната

Прочитај повеќе

Еминем, Снуп Дог, Др. Дре: Само големи ѕвезди дел од новиот филм „LA original“ (ВИДЕО)

Слободен печат

Ќе ви се заврти во глава: Погледнете колкава алиментација плаќа Раста! (ФОТО)

Васко Спасоски

Список на намирници што го поттикнуваат произвотството на колаген: Благодарение на оваа исхрана, на лицето нема да имате ни една брчка!

Слободен печат

Жена од Србија има 60 години и е вистински херој: Оваа „нинџа“ е мојата мајка и работи по 12 часа дневно! (ФОТО)

Слободен печат

Бугарската манекенка Глорија Петкова дел од предизвик на социјалните мрежи: Поинакви слики од домашна изолација (ФОТО)

Слободен печат

Брзо, лесно, превкусно: Колач со јаболка и павлака

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Жена (61) опиша нетипични симптоми кои ѝ ги предизвикала инфекцијата од коронавирусот

Слободен печат

Немојте да ги лажете! Овие хороскопски знаци веднаш ќе ве разоткријат

Слободен печат

Студентка прави специјални маски за лице наменети за лица со оштетен слух (ВИДЕО)

Слободен печат

Коронавирусот може лесно да влезе во вашиот дом, а ова се најризичните предмети

Михаило Донев

Стил на неделата: Ана Глигорова, режисерка и борец за правда

Слободен печат

Пејачката Пинк објави дека е позитивна на коронавирус и најави милионска донација

Слободен печат