Министерката Мила Царовска како холивудска актерка во новото промотивно видео

Сакајќи да поработат на имиџот на министерката за труд и социјална политика, Мила Царовска, пиар-службата која го смислила најновиот „проект“,  треба под итно да си најде друга работа.

Видеото кое се појави на социјалните мрежи, а во кое Царовска е во главната улога е веќе видена работа.

Да бидеме искрени, пиар-тимот можел да смисли нешто многу пооргинално, отколку да го копира концептот 73 прашања со на гигантскиот медиум ВОГ.

Уверете се и сами!

Ова е видеото од 30 прашања со Мила Царовска:

А ова е едно од видеата при видео-серијалот на Вог „73 прашања со: Маргот Роби“:

На овие прашања имаат „одговарано“ и многу други познати ѕвезди, како Ким Кардашијан,

Прочитајте и...  На денешен ден се родени Курт Кобејн, Ријана и уште неколку музичари кои оставија голем белег во музиката…

Карди Би,

Викторија Бекам,

…И многу многу други.

Прочитај повеќе

Ќерката на Мадона едвај стоеше на нозе, изгледаше дека ќе падне! Покажа и повеќе од што требаше! (ФОТО)

Слободен печат

Јосипа Лисац ќе добие кривична пријава за начинот на кој ја испеа хрватската химна! (ВИДЕО)

Слободен печат

ДА СЕ СМРЗНЕШ! Ноле лансираше нов предизвик! Тоа што го направи тој го можат само најхрабрите! (ВИДЕО)

Слободен печат

Мајка повикала полиција бидејќи немала со што да го нахрани бебето – Еве што сториле полицајците среде ноќ!

Слободен печат

Сандра Африка го „фрцкаше“ задникот во Гевгелија, а позната светска порно-ѕвезда ѝ остави коментар! (ВИДЕО)

Слободен печат

Три хороскопски знаци кои се вистински „мајстори“ за уништување на своите љубовни врски

Слободен печат

Остави Коментар

5 × 4 =

Прочитај повеќе

На денешен ден се родени Курт Кобејн, Ријана и уште неколку музичари кои оставија голем белег во музиката…

Слободен печат

Обожавател ѝ кажа на Селма Хајек дека има премногу ботокс, а еве што му одговори таа! (ФОТО)

Слободен печат

Несекојдневна операција во Лондон: Свирела виолина додека ѝ го оперирале мозокот (ВИДЕО)

Слободен печат

Чај за кој тврдат дека најбрзо ја поправа крвната слика – Консумирајте го секој ден!

Слободен печат

Хороскоп за 20 февруари – Прочитајте што ве очекува овој четврток!

Слободен печат

Аманда Ли е кралица на социјалните мрежи (ФОТО)

Слободен печат