Милевски објави фотографија со градоначалникот од ЛДП-ДОМ: Славиме во Шутка за нашиот Куцо

Фото: Горан Милевски/Фејсбук

Претседателот на ЛДП, Горан Милевски, на Фејсбук објави фотографија од прослава за освоениот градоначалнички мандат на кандидатот на ЛДП и ДОМ, Курто Дудуш.

„Славиме во Шутка за нашиот градоначалник Куцо. Продолжуваме Одлучно во Шутка! Продолжуваме Одлучно во Македонија!“, напиша Милевски во објавата со фотографијата, на која покрај Милевски и Дудуш, е и претседателката на ДОМ, Маја Морачанин.

„Уште посилно да ја реализираме нашата либерална програма и проекти до крајот на мандатот“, додава Милевски.

Видео на денот