18.5 C
Скопје

Метју Пери од „Пријатели“ ја запроси 22 години помладата девојка

Актерот Метју Пери (51), кој се прослави играјќи го ликот на Чендлер Бинг во серијата „Пријатели“, се сврши со својата долгогодишна девојка Моли Хурвиц (29).

YouTube
YouTube / Моли Хурвиц

Холивудската суперѕвезда ја потврди оваа информација за списанието „People“.

Решив да се верам. За среќа, случајно излегов со најдобрата жена во светот, во моментот, изјави Пери.

Инаку, Моли Хурвиц на почетокот на годината откри дека е во врска со Пери, а во еден момент се шушкаше дека раскинале.

Сепак, како што стојат работите, љубовта сепак им цвета.

Mетју Пери од „Пријатели“ раскина со 21 година помладата девојка, која му помогна да се избори со зависноста

Поврзани вести

Познатиот југословенски киоск „К67“ беше поставен на „Тајмс Сквер“ во Њујорк: Но, дали светот знае за неговата културолошка историја?

Слободен Печат

Најмоќната деловна жена во светот: Шерил Сандберг прозборе дескриминацијата на жените во пандемијата

Слободен Печат

„Порака во шише го преминала Атлантикот“: По неколку години се создало неочекувано прекуокеанско пријателство

Слободен Печат

Погледнете што има да каже Ким Кардашијан за сопствениот љубовен живот

Слободен Печат

Џастин Бибер сподели ретка фотографија со неговиот татко: Тато, те сакам со целото мое срце

Слободен Печат

Погледнете кои хороскопски знаци се најдобри родители – рангирани!

Слободен Печат

Остави Коментар