Меша ли меша: Сузана Гавазова со овие снимки ќе ви го крене притисокот! (ВИДЕО)

Фолк-пејачката Сузана Гавазова во последно време се почесто провоцира на социјалните мрежи, а тоа најчесто го прави со провокативни фотографии или пак видео-снимки…

Така беше и овој пат, атрактивната пејачка на своето „стори“ на Инстаграм сподели две видеа на кои провокативно танцува на нејзината последна песна „Апсолутно мој“ , а пак со телефонот се снима од птичја перспектива.

Во преден план на видео-снимките кои ќе ги погледнете подолу е витката линија на пејачката, но и нејзиното длабоко деколте.

Да не должиме многу, погледнете:

 

Прочитајте и...  Георгина Родригез повторно ги распамети фановите: Реагираше и Роналдо

Поврзани вести

ФОТО: Таа е една од омилените дами во Холивуд, а нејзиниот љубовен живот секогаш интригира – Можете ли да ја препознаете славната актерка?

Слободен печат

ВИДЕО: Селин Дион ја доби својата прва филмска улога

Слободен печат

Никол Кидман: „Не сакам моите деца да користат Инстаграм бидејќи и јас не го разбирам“

Слободен Печат

25 години од песната „Gangsta’s Paradise” која го натера светот на расизмот и сиромаштијата да им погледне во очи

Слободен печат

Георгина Родригез повторно ги распамети фановите: Реагираше и Роналдо

Слободен Печат

Остави Коментар