Меланија Трамп засенета од својата 74-годишна мајка (ФОТО)

Првата дама на САД, Меланија Трамп со семејството по одморот се врати во Белата куќа.

Таа дојде во друштво на сопругот, синот, но и родителите Амалија и Виктор Кнавс.

И додека Меланија стандардно беше модерна и тренди без грешка во впечатлива зелена сукња со резбарени мотиви, поголемо внимание привлече нејзината 74-годишна мајка.

Нејзината мајка носеше фустан со А крој во сина боја со геометриски облици во вид на пруги во розеви и црвени нијанси и класични салонки соодветни на фустанот.

Нејзината мајка самоуверено чекореше низ тревникот во високи потпетици, сигурно гордеејќи се на својата ќерка, првата дама на САД. Мора да признаеме дека изгледа неверојатно за своите години. Погледнете…

Прочитајте и...  Трамп со потсмев за оскаровецот „Паразит”: Имаме доволно проблеми со Јужна Кореја, a тие им даваат награда за најдобар филм (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Хју Џекмен му даде поддршка на момчето кое беше жртва на насилство! (ВИДЕО)

Слободен печат

НАШ ПРЕДЛОГ ЗА ФИЛМ: „Long shot“ е урнебесна комедија која морате да ја погледнете! (ВИДЕО)

Слободен печат

Вељко тајно ја снимаше Цеца во автомобилот: Во еден момент гласно и викна, но погледнете ја нејзината реакција! (ВИДЕО)

Слободен печат

Со оваа диета ослабев 17 килограми: Ана Бекута ја откри тајната на својот нов изглед! (ФОТО)

Слободен печат

Кавалџијата Ангеле Димовски добитник на Златна Бубамара за животно дело

Слободен печат

По 10 години пауза: Ози Озборн ги израдува фановите со нов албум! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

2 × 3 =

Прочитај повеќе

Одиме на Борнео – Уживајте во луксузното одморалиште Galapaya Resort

Слободен печат

Селма Хајек на плажа го покажа деколтето кое распаметува (ФОТО)

Слободен печат

Прв исповед на Гоца Шаулиќ, сопругата на Шабан Шаулиќ: Таа последна слика ми остана замрзната во спомените… (ФОТО)

Слободен печат

Оскаровецот Хоаким Феникс на дело – Спаси крава и теле од кланица (ВИДЕО)

Слободен печат

Зоран Заев во „Еден на Еден“: Да го пополниме местото што Британија го ослободи во ЕУ! (ВИДЕО)

Слободен печат

Што да правите во Скопје ОВОЈ ВИКЕНД

Слободен печат