Меланија Трамп ја преуреди Белата куќа – Погледнете како сега таа изгледа! (ВИДЕО)

Сопругата на Доналд Трамп, Меланија, преуреди голем број на простории во Белата куќа. Имено, таа ги промени тапетите и завесите, а во некои простории донесе и нови предмети.

Станува збор за реставрирани парчиња од групата мебел позната како Bellangé.

Но, тоа секако не е се. Имено, првата дама ја реновирала и кугланата која последен пат бла обновена во 1994 година.

Погледнете како сега изгледаат освежените простории на Белата куќа.

Прочитајте и...  Том Хенкс сам го финансирал снимањето на неколку сцени од „Форест Гамп“ (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат