Меган Маркл се сретна со Бијонсе, пејачката доцнела дури 90 минути (ФОТО) - Слободен печат

Меган Маркл се сретна со Бијонсе, пејачката доцнела дури 90 минути (ФОТО)

Славната пејачка Бијонсе и војвотката од Сасекс, Меган Маркл, за време на премиерата на филмот „Кралот на Лавовите“ ја имаа првата средба во живо во Лондон.

Британските медиуми објавија детали од бекстејџот тврдејќи дека нивната прва средба сепак не поминала толку добро.

Додека се прегрнувале и бакнувале пред камерите, позади сцената владеела напнатост, а атмосферата ја подгреале советниците на Меган Маркл и принцот Хари.

Тие не биле воодушевени од тоа што познатиот „шоубиз“ пар, Бијонсе и Џеј Зи, доцнат на премиерата односно тоа што пристигнале после претставниците на кралското семејство, што според протоколите е забрането.

Британските медиуими откриваат дека причината за доцнењето било тоа што се скинал долгиот фустан во златна боја на Бијонсе и таа не сакала да облече нешто друго, па поради тоа со сопругот задоцниле дури час и половина.

Прочитај повеќе

Кога потполно созреваат мажите?

Слободен печат

Оваа недела ќе биде вистински пекол за три хороскопски знаци! Ги очекува голема промена!

Слободен печат

Откако ја променила стратегијата, заработува дупло повеќе од Јутјуб: Сега го откри трикот за тоа! (ВИДЕО)

Слободен печат

Јелена Карлеуша никогаш не облекла пократко од ова! (ФОТО)

Слободен печат

Парис Хилтон ги шокираше сите со изјавата: Сето тоа беше само глума!

Слободен печат

Детектив објави слика од маж за кој тврди дека е раперот Тупак: Добро живее на Белизе! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

two + 16 =

Прочитај повеќе

За анонимна клиентка од Абу Даби направено е чудо од венчаница: На неа има преку 200.000 „Сваровски“ кристали! (ВИДЕО)

Слободен печат

Адел со припреми за нов музички материјал!

Слободен печат

Неа ја исмејувал, а Џенифер ја голтал со поглед! Анџелина Џоли бесна по скандалозното однесување на Бред Пит! (ФОТО)

Слободен печат

Пејачката Сани објави фотка во бикини, а се пофали дека и покрај празниците, таа изгледа ТОП! (ФОТО)

Слободен печат

Трагичниот живот на принцезата Алис, свекрвата на кралицата Елизабета Втора (ВИДЕО)

Слободен печат

Вдовицата на Шабан Шаулиќ се отселила од вилата на Дедиње: Имала две причини, а еве на кого ја издала… (ФОТО)

Слободен печат