МЕГАН МАРКЛ ОЧАЈНА: Новото правило на кралицата ја шокираше војвотката - Слободен печат

МЕГАН МАРКЛ ОЧАЈНА: Новото правило на кралицата ја шокираше војвотката

Кралицата Елизабета е сосема свесна за протоколарните правила кои војвотката Меган ужива да ги крши, па конечно реши да стави крај на сето тоа.

Таа дознала за идејата Меган и Хари да посвојат уште едно куче од стационар, овојпат за малиот Арчи, па решила да воведе ново правило.

Тие работат во канцелариите во една од куќите на кралицата, а таа пак, не сака таму да влегуваат животни. Кралицата им кажала дека може да прават што сакаат на својот имот во Фрогмор, но не и во дворците кои се под нејзина надлежност.

Претходно, кралицата Елизабета апсолутно се спротивстави на идејата на Меган Маркл да пишува мемоари и да ги објави.

Прочитај повеќе

Тинејџерка заработува и до 20.000 евра месечно од спонзори! (ФОТО)

Слободен печат

Жените лудуваа по него и му ја распарчуваа облеката, а еве како тој изгледа 40 години подоцна! (ФОТО)

Слободен печат

Градите на Нивес Целзиус ѝ служат како маса за грицки! (ФОТО)

Слободен печат

Купил кауч за 70 долари, но тоа што го пронашол во него го шокирало! (ВИДЕО)

Слободен печат

Добро е да знаете: Како да се преживее разделбата?

Слободен печат

Жените го продаваат своето млеко на интернет, а не знаат дека тоа има катастрофални последици за бебето!

Слободен печат

Остави Коментар

5 × 5 =

Прочитај повеќе

Северина ја копира Меган Маркл! (ФОТО)

Слободен печат

Доли Партон: Пример за изгледот ми е проститутка!

Слободен печат

Сите зборат за задникот на Бијонсе во новата колекција на Адидас! (ФОТО)

Слободен печат

Погледнете како изгледаат кутрињата кои што се мешавина од златен ретривер и пудлица! (ВИДЕО)

Слободен печат

Меган и Хари останаа без своите титули, но и без парите на Кралицата!

Слободен печат

Жените открија каков тип на мажи најмногу им се допаѓа!

Слободен печат