Меган Маркл е бремена! Хари веќе го одбра името

Седум месеци откако го роди првото дете, Меган Маркл е повторно бремена и чека девојче, пренесува порталот Newidea. Гласините за тоа започнаа откако Меган на почетокот од месецов е снимена во јавност како се држи за стомак, а бидејќи тоа го правеше постојано додека беше бремена со синот Арчи, јавноста заклучи дека тоа може да значи само едно.

Според пишувањето на магазинот ОК!, Меган е трудна околу 4 месеци и чека девојче.

Странските медиуми тврдат дека британската кралица веста ја дочекала со воодушевување и е пресреќна што кралското семејство ќе биде побогато за нов член.

„Изјави дека едвај чека ново внуче“, пишува New Idea, а пресреќни наводно биле и Меган и Хари.

Прочитајте и...  Немате идеја за денешниот ручек? Наш предлог - Мусака со модри патлиџани (РЕЦЕПТ)

„Отсекогаш велеа дека би сакале да имаат две деца со мала разлика во годините. Кога Меган дозна дека го чека второ дете, само неколку месеци откако го роди Арчи, таа и Хари беа вон себе од среќа. Хари веќе го одбра името Дајана, по неговата покојна мајка. Меган сосема се сложи со тоа бидејќи знае колку му значеше мајката“, изјавил анонимен извор за New Idea.

Прочитај повеќе

Уапсен синот на Оливер Мандиќ: Ја претепал мајка му, па ги нападнал полицајците!

Васко Спасоски

Ниту цврстите гради без градник не успеаа да го тргнат вниманието од „изгужваниот“ стомак на Кејти Холмс! (ФОТО)

Васко Спасоски

Кајли Џенер повторно критикувана: „Си ги вадела ребрата? Баш сакаш да бидеш Ким!“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Ретко која девојка има храброст за вакво нешто: Викторија Лоба си ја скрати косата! (ФОТО)

Васко Спасоски

Сезонско освежување: Сладолед од праски

Слободен печат

Пет моќни намирници за неверојатен детокс: Го забрзуваат метаболизмот и ги отстрануваат штетните токсини!

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Бидете задоволни со својот надворешен изглед: Подгответе уникатен коктел за слабеење од само две состојки

Слободен печат

Застрашувачки фотографии покажуваат како се шират капките од заразените од вирусот ако не носите заштитна маска! (ФОТО)

Васко Спасоски

Наједноставен начин за чистење на семките од вишните или црешите! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Овој јаткаст плод треба да стане дел од вашето секојдневие: Совршен дел од исхраната е и за дијабетичарите!

Слободен Печат

Немате идеја за денешниот ручек? Наш предлог – Мусака со модри патлиџани (РЕЦЕПТ)

Слободен печат

Оливер Драгоjевиќ би му аплаудирал: Слушнете ја „Ноктурно“ во изведба на големиот талент Васил Ангелов! (ВИДЕО)

Васко Спасоски