Меган Фокс по разводот повторно среќно вљубена

Актерката Меган Фокс (34), откако се развела од својот 12 години постар сопруг Брајан Остин Грин, со кого беа во брак десет години, била видена со пејачот Машин Ган Кели (30).

Меган Фокс и Машин Ган Кели / Instagram

Двајцата биле забележани како уживаат во романтична вечера, а присутните забележале дека гласно се смееле при заминување од ресторанот, а Меган носела со себе цвеќињата со кои била аранжирана масата.

Меган Фокс и Машин Ган Кели / Instagram

Меган Фокс се појави во еден од музичките спотови на нејзиното сегашно момче. Вчера објави видео запис за неговата песна „Drunk Face“, а Меган неколку пати се појавува во видеото.

Актерката од нејзиниот поранешен брак има три деца, но сега изгледа посреќно од кога било.

Меган Фокс и Машин Ган Кели / Instagram

Оваа фотографија Меган Фокс ја сподели со своите обожаватели и напиша „Болно убаво момче… Моето срце е твое.“

Прочитајте и...  ФОТО: Неговата обожавателка го славела 101-от роденден, а тој и испратил шишиња текила

Поврзани вести

Сара Мејс го прослави својот роденден на уникатен начин

Слободен Печат

ФОТО: Бела боја од глава до пети – тренд кој сите жени го сакаат: Еве како се носи без грешка!

Слободен печат

ФОТО: Сите очи вперени во Кајли: Дали би се осмелиле да го облечете овој фустан?

Слободен Печат

Проветрувајте ги просториите за да го „растерате“ коронавирусот!

Слободен печат

Бекам повторно ја бакнува својата ќерка Харпер во уста: Обожавателите кренаа вистинска бура на Инстаграм

Слободен Печат

Научниците пронашле нов орган во грлото проучувајќи го ракот на простатата

Слободен печат

Остави Коментар