Маж од Битола пронајден мртов во својот дом – Слободен печат
Хроника

Маж од Битола пронајден мртов во својот дом

Според овие информации, докторите констатирале смрт, а увид извршила екипа од СВР Битола.

Вчера во СВР Битола било пријавен пријавено дека во куќа на улица „Стрчин“ во Битола бил пронајден починат Т.В. (49), пренесуваат од МВР.

Според овие информации, докторите констатирале смрт, а увид извршила екипа од СВР Битола.

По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот ќе биде предадено на обдукција.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close