Маж нападнал двајца тинејџери во Ѓорче Петров

Полиција / Фото: МИА

На 04.07.2021 во 00:30 часот во СВР Скопје било пријавено дека на подрачјето на Ѓорче Петров, Б.Т.(53) физички ги нападнал З.Т.(19) и 16-годишник, сите од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Видео на денот