Маж кај Сајмиште удри жена (ВИДЕО)

На социјалните мрежи се појави видео на кое се гледа како маж, наводно таксист кој на булеварот кај Сајмиште турна жена на бетонот. По ова, тој го стартуваше возилото и ја остави жената да лежи беспомошно на тротоарот.

Прочитајте и...  Две лица повредени во сообраќајка кај Струмица

Поврзани вести

Претреси и апсења во Кондово

Слободен печат

Приведен скопјанец кој од семејна куќа украл пари и злато

Слободен печат

Скопјанка почина откако во неа удри автомобил

Слободен печат

Тетовци фатени со кокаин

Слободен печат

Две лица повредени во сообраќајка кај Струмица

Слободен печат

Во викендичка запленета марихуана и пиштол

Слободен печат

Остави Коментар

MacedonianAlbanian