Марјана Станојковска и Ким Кардашијан во исто бикини, на која подобро и стои? (ФОТО)

Нашата лото девојка, ТВ водителка и  топ модел Марјана Станојковска важи за една од најнегуваните и најдотераните јавни лица.

Водителка, дефинитивно е љубител на модните парчиња, со анимал принт па често на социјалните мрежи споделува фотографии облечена во него.

Неодамна таа сподели фотографија каде се гледа дека нашата лото девојка и најпознатата светска старлета Ким Кардашијан очигледно имаат ист вкус и сенс за мода.

Марјана тргна да се подготвува за летото, па „животинскиот принт“ на своите бикини овој пат одбра да и биде – леопардски отпечаток. Притоа прашувајќи, кој е вашиот омилен „животински принт“?

Фото: Инстаграм
Прочитајте и...  Пејачката Аделина Тахири позираше во базен и покажа со какво „оружје“ располага! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Мајката на Парис Хилтон изгледа неверојатно во шестата деценија: Таа е вистинска дама! (ФОТО)

Слободен Печат

Анџелина Џоли после долго време забележана на прошетка: Лежерниот стајлинг кој го одобрија и критичарите! (ФОТО)

Слободен Печат

Ретко се релаксира и има слободно време – Вака изгледа Џенифер Лопез кога мисли дека никој не ја гледа (ФОТО)

Слободен печат

Се пофали со прекрасната линија во костим за капење: Брук Шилдс во 6-та деценија изгледа феноменално! (ФОТО)

Слободен печат

Кога си ѕвезда, се ти е дозволено: Том Круз го избегна карантинот, се враќа на снимањето на „Невозможна мисија 7“

Слободен печат

Алесандра Амбросио импресионираше со стајлингот на семејната вечера во Малибу! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Џулија Робертс сподели ретка фотографија со сопругот Даниел Модер за нивната 18-годишнина (ФОТО)

Слободен печат

Џенифер Греј се разведува по 19 години брак: Парот живее одвоено уште од јануари

Слободен печат

Девојка забележала вистински хорор кога се вратила дома од карантин: Мислев дека дома ми се вселиле вонземјани! (ФОТО)

Слободен Печат

Славеничкото издание на Меланија: Првата дама на Америка во бел фустан со детаљ кој ефектно ја обликува половината! (ФОТО)

Слободен печат

За десет секунди! Овој лесен трик засекогаш ќе го реши вашиот проблем со заплетканите врвки на бермудите! (ВИДЕО)

Слободен печат

Правилно и детално миење на дрвените лажици, даски и прибор: Единствениот начин со кој навистина ќе ги отстраните бактериите!

Слободен печат