Марина позираше во бикини: Дали ќе можете да го тргнете погледот од нејзините огромни гради и долги нозе? (ФОТО

Една од најзгодните српски пејачки Марина Висковиќ со фотографија на која позира во бикини направи пореметување на социјалните мрежи, а поради нејзиниот изглед не престануваат да пристигнуваат комплименти.

Марина на Инстаграм сподели фотографија која е направена предходно во едно летувалишт, а таа позира во бикини кое ги истакна сите нејзини атрибути.

Огромните гради едвај ги „спакувала“ во минијатурниот горен дел од костимот, а она што на сите им „падна“ во очи се долгите нозе на пејачката и стомачните мускули.

– Не беа воопшто планирани, но и овие слики ја здогледаа светлината на денот. Беше прекрасно и се разбира убаво. Создавајте најубави спомени – напишала пејачката.

Марина покажа зошто важи за една од најзгодните пејачки на српската јавна сцена.

Прочитајте и...  Како маслото од семки од тиква делува на слабеењето

Погледнете:

Фото: Инстаграм

Прочитај повеќе

Ана Николиќ на ќерката ѝ купи играчка од 200 евра, но таа заврши во други раце! (ФОТО)

Васко Спасоски

Филип и Симона се македонските Блејк Шелтон и Гвен Стефани (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ќе ослабнете ли побргу со пилатес или со аеробик? Постојат разлики во ефикасноста на овие вежби за дефинирање на телото

Слободен печат

Манекенката Зара била во авионот кој се сруши во Пакистан: Сите се молат да е помеѓу двајцата преживеани! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пет работи кои мажот ги забележува прво кај жената

Слободен печат

Наоми Кемпбел за 50-от роденден позира гола во метро – годините не ѝ можат ништо! (ФОТО) (+16)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Здружението „Тиииит!Инк“ објави повик за уметници, илустратор(к)и и дизајнер(к)и

Слободен печат

Во песната „Тек је 12 сати“ некој кажува „печена штрудла“: Слушнете и уверете се дали е така! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Пет причини зошто мажите го обожаваат женскиот оргазам!

Васко Спасоски

Шероун Стоун во бикини на 62 години: Вакво тело би посакала секоја жена на нејзини години! (ФОТО)

Васко Спасоски

Каква маскара да одберете според формата на вашите трепки, еве ги препораките

Слободен печат

Мартин Вучиќ објави заедничка фотографија со Драган и напиша нешто што ќе ве растажи сите! (ФОТО)

Васко Спасоски