Маргот Роби е една од најубавите актерки во Холивуд која никогаш не престанува да изненадува: Модни комбинации кои го оттргнаа вниманиете дури и од нејзиното прекрасно лице! (ФОТО)

Австралиската актерка Маргот Роби која ја обожаваме од филмовите „The Wolf Of Wall Street“, „Suicide Squad“, „Once Upon a Time in Hollywood“, денес слави 30 години.

профимедиа

По тој повод, љубителите на модата помеѓу обожавателките ги потсетуваме на сите необични, имагинативни, возбудливи и впечатливи модни изданија во кои не почасти прекрасната Маргот и успеа во нешто што е скоро невозможно – да се тргне вниманието од нејзиното прекрасно лице.

профимедиа

Дали ви се допаѓа или не, едно е сигурно – таа никогаш не изгледа здодевно!

профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
Прочитајте и...  Жената која му роди дете на Хитлер, никогаш не го видела детето ниту имала можност да чуе за неговата судбина

Поврзани вести

Пол Макартни откри како се запознал со Џон Ленон: Бевме како јинг и јанг

Слободен печат

Вкусови што се памтат: Грчка кујна – Грчка супа (РЕЦЕПТ)

Слободен Печат

ФОТО: Елен Деџенерис за првпат видена во јавноста по тешките обвинувања за злоставување на вработените – Сега е пристојна дури и со папараците

Слободен Печат

Според педијатрите, ова е најдобра храна за развој на мозокот на бебето

Слободен печат

ФОТО | Ова е братот на Лепа Брена: Погледнете како изгледа Фарук

Слободен Печат

Осаменоста убива: Не само психички, страда и вашето физичко здравје!

Слободен печат

Остави Коментар

MacedonianAlbanian