1 C
Скопје

Манекенката Накова се врати на социјалните мрежи: Прави селфи во лифт! (ФОТО)

Познатата манекенка Александра Накова се врати на социјалните мрежи. Атрактивната гевгеличанка повторно се врати на она што најдобро го знае, а тоа е да ја провоцира јавноста со провокативни фотографии.

Погледнете го ТУКА нејзиното последно селфи!

 

Прочитајте и...  Го анализирате секој детал? Избалансирајте ги вашите мисли

Поврзани вести

По три години брак се разведува Елиот Пејџ

Слободен печат

ФОТО | Ниско и сексистички: Џим Кери на удар на јавноста поради карикатурата на Меланија Трамп

Слободен печат

Наместо црвен конец на раката, носете зелен или син: Еве зошто!

Слободен печат

Уролог предупредува: По прележан коронавирус, не смеете да правите деца најмалку два месеци

Слободен печат

Дневен хороскоп за 27 јануари: Не избрзувајте во љубовта, сѐ што е ваше, ќе си дојде

Слободен печат

Виц на денот: Лек

Слободен печат

Остави Коментар