Манекенката Кристина Димитријевска им покажа на пријателите како се вежба задник (ВИДЕО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Манекенката Кристина Димитријевска им покажа на пријателите како се вежба задник (ВИДЕО)

Поранешната сопруга на Кајмакоски ја откри тајната за совршен изглед.

Една од нашите најубави манекенки – тетовката Кристина Димитријевска од неодамна стана и финтес-тренер, па на нејзиниот профил на Инстаграм во последно време гледаме фотографии и видеа на кои вежба.

Така беше и со последното видео кое Димитријевска го објави на својот профил.

На видеото се гледа како Кристина се грижи за својата форма, а по се изгледа најмногу акцент става на својот задник, кој впрочем изгледа прекрасно.

Погледнете:

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close