1 C
Скопје

Манекенката Емили Ратајковски повторно го „запали“ Инстаграм (ФОТО)

Моделот Емили Ратајковски постојано објавува провокативни фотографии на Инстаграм, а и овој пат не беше ништо помалку случајот.

Таа како и многу други познати личности има свој бренд и тоа за долна облека. Емили сакајќи да ја промовира својата линија на Инстаграм објави фотографија со привремена тетоважа од името на брендот.

View this post on Instagram

Wish I could tell you this was permanent

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Емили покрај фотографијата напиша „Би сакала да можев да ви кажам дека е трајна, но не е…“.

Што мислите вие? Дали е ова иновативен начин за промовирање на нејзиниот моден бренд?

Прочитајте и...  Лари Кинг пред олтарот застана осум пати со седум жени, една од нив ја запросил во болничка соба

Поврзани вести

Не ви е удобно во вашиот дом? Погледнете како да го промените тоа!

Слободен печат

Дневен хороскоп за 24 јануари: Денот ви носи голема смиреност и многу убави искуства

Слободен печат

Виц на денот: Изум

Слободен печат

Џорџ Клуни поставува рекорди: „Полноќно небо“ се најде меѓу најгледаните филмови на сите времиња

Слободен печат

Најмалку 50 отсто од заразата со ковид-19 ја пренесуваат луѓе без симптоми

Слободен печат

Вакво нешто сигурно не сте виделе: Не постои збор со кој би се опишал фустанот на Карди Би

Слободен печат

Остави Коментар