7 C
Скопје

ФОТО: Манекенката Бојана Нушкова повторно сингл! Раскина со Стефан Спирковски!

Познатата манекенка Бојана Нушкова е повторно сингл! Таа ја раскина врската со манекенкот Стефан Спирковски со кого беше во врска една година. Оваа информација ја потврди манекенката во едно од нејзините „стори“ објави на Инстаграм, кога беше прашана од нејзините следбеници дали е се уште во врска со Стефан.
Бојана Нушкова
Нејзиниот одговор беше дека тие не се заедно два месеци.
Instagram
Инаку двајцата важеа како еден од најзаљубените парови на јавната сцена, а многупати и двајцата беа дел од рекламни кампањи.
Бојана и Стефан
Instagram
Instagram
Instagram
Прочитајте и...  Моника Белучи и нејзините 4 правила за убавина и здравје во шестата деценија

Поврзани вести

Моника Белучи и нејзините 4 правила за убавина и здравје во шестата деценија

Слободен печат

Дали филмот „Malcom & Marie“ ќе им обезбеди Оскари на Зендаја и Џон Дејвид Вашингтон?

Слободен Печат

ВИДЕО: Се појави досега необјавен настап на Тоше Проевски во еден прилепски ресторан

Слободен печат

Зеленилото го намалува физиолошкиот и психолошки стрес

Слободен Печат

ВИДЕО+ФОТО | Дали Лила се враќа на музичката сцена?

М.Р

Хрватски експерт за кафе ја открива тајната за најубавото турско кафе

Слободен Печат

Остави Коментар