Манекенка се појави на црвениот тепих со деколте до препоните! (ФОТО)

Трката за „најдлабоко деколте“ штотуку стана уште посериозна.

Славните дами често избираат деколте до папокот за да го „украдат“ целото внимание на црвениот тепих, но манекенката Неелам Гил поимот за деколте го однесе на ново ниво. На забавата за брендот „Fenty“ таа се појави во светликав комбинизон на кој доминираше деколтето до препони.

Неелам и пред доаѓањето на црвениот тепих можела да биде сигурна дека сите погледи ќе бидат вперени во неа, а за да не го пропуштат тоа нејзино издание ниту нејзините следбеници, таа позираше на фотографија која ја објави на Инстаграм.

View this post on Instagram

if I said fuck you I meant that

A post shared by NEELAM KAUR GILL (@neelamkg) on

Прекрасната манекенка е горда на својата „линија“ и често објавува фотографии на кои што ја покажува.

View this post on Instagram

🍒sweet one

A post shared by NEELAM KAUR GILL (@neelamkg) on

View this post on Instagram

baewatch

A post shared by NEELAM KAUR GILL (@neelamkg) on

View this post on Instagram

🚿🚿🚿

A post shared by NEELAM KAUR GILL (@neelamkg) on

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат