Малку жени би имале храброст да го облечат ова: Погледнете како се појави Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Јелена Карлеуша (42) вчера беше на снимање на музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“ во студиото на Гранд во белградската населба Кошутњак.

Како и секогаш, ЈК се потрудила со стајлингот да го украде вниманието на сите, но покрај тоа што облекла, овојпат во очи „паѓаше“ и нејзината храбра афро фризура.

Исто така Јелена носеше чизми до пола нозе, мини здолниште и сето тоа во сребрена боја.

Поп-ѕвездата беше видно расположена, а еден детаљ на неа бил поразличен од претходно, а тоа сигурно малкумина го забележаа.

Имено, Јелена често носи очила, бидејќи ретко ги шминка очите, но таа овој пат беше „фул“ нашминкана.

Погледнете ја:

 

View this post on Instagram

 

💣 @karleusastar #jelenakarleusa #karleusastar #diva #jk

A post shared by JELENA KARLEUŠA DOLL (@karleusadolls) on

Прочитајте и...  ФОТО: Џо Манганиело го промени стилот: Сопругот на Софија Вергара е непрепознатлив!

Поврзани вести

ФОТО: Дали британската голферка Луси Робсон е најубавата спортистка на светот

Слободен Печат

Благороден гест: Принцот Вилијам и Кејт Мидлтон со своите наследници испекоа вкусни колачиња

Слободен печат

Џорџ Клуни со нов филм на „Netflix“: Покрај приватните предизвици „Тhe Midnight Sky“ е неговото големо враќање

Слободен Печат

Канје Вест не ѝ остана должен на Анистон, откако таа рече дека не е смешно да се гласа за него

Слободен печат

Што може светот да направи за да се избегнат идни пандемии како КОВИД-19?

Слободен Печат

Дневен хороскоп: Што ви предвидуваат ѕвездите за оваа среда

Слободен печат

Остави Коментар