Мала промена: Цеца има нов имиџ, а коментарот на еден МАЖ ја израдува најмногу! (ФОТО) - Слободен печат

Мала промена: Цеца има нов имиџ, а коментарот на еден МАЖ ја израдува најмногу! (ФОТО)

Светлана Цеца Ражнатовиќ, која неодамна го ожени синот Вељко и му ја направи свадбата на деценијата на која присуствуваа околу 500 луѓе, одлучила како свекрва да направи мала промена на себе.

Имено, пејачката малку ја скратила косата и се исфенирала, а со новата промена се пофали и на својот Инстаграм.

Сите биле воодушевени од нејзиниот свеж изглед, а еден коментар највеќе ја израдувал.

Фото: Принтскрин

– Убава мајкооооо – напишал Вељко како коментрар под нејзината фотка.

Прочитај повеќе

Кралицата Елизабета Втора не ни сонувала за круната: Приказна за нејзиниот чичко Едвард, кој поради љубовта се откажал од престолот

Слободен печат

Морничава приказна за островот на кој НИКОЈ НЕ СМЕЕ ДА СТАПНЕ! Штом стапнете на него, имате само ЕДЕН ЧАС ЖИВОТ И ТОА ДОКОЛКУ СТЕ СРЕЌНИК! (ВИДЕО)

Слободен печат

Победничкиот стајлинг на кралицата Летиција испраќа само една порака – Овде јас сум шефица! (ФОТО)

Слободен печат

ПОГЛЕДИ И ПРЕГРАТКИ ЗА КОИ СИТЕ ЗБОРУВААТ: Емотивна средба на Бред и Џенифер која буди шпекулации дека повторно се во љубов (ФОТО)

Слободен печат

Хроничниот стрес и исцрпеноста можат да бидат клучни фактори за развој на оваа болест

Слободен печат

Хари: Со Меган се надевавме дека и натаму ќе можеме да и служиме на кралицата, но тоа беше невозможно

Слободен печат

Остави Коментар

9 + thirteen =

Прочитај повеќе

Екстра лесен и брз појадок кој ги „пржи“ калориите!

Слободен печат

Тинејџерка заработува и до 20.000 евра месечно од спонзори! (ФОТО)

Слободен печат

Жените лудуваа по него и му ја распарчуваа облеката, а еве како тој изгледа 40 години подоцна! (ФОТО)

Слободен печат

Градите на Нивес Целзиус ѝ служат како маса за грицки! (ФОТО)

Слободен печат

Купил кауч за 70 долари, но тоа што го пронашол во него го шокирало! (ВИДЕО)

Слободен печат

Добро е да знаете: Како да се преживее разделбата?

Слободен печат