Пукотница на булевар „Партизански одреди“

Засега нема информации за повредени лица, а на местото на настанот нема ниту траги од крв.

326

Вечерва околу 18:35 часот во полиција е пријавено дека на булевар „Партизански одреди“ е пукано од едно возило кон друго.

Засега нема информации за повредени лица, а на местото на настанот нема ниту траги од крв.

Полициски службеници работат на расчистување на случајот.