Граѓаните се обидуваа да помогнат: Првите моменти по несреќата (ВИДЕО)

337
Фото: Принтскрин

На видеото објавено од Алсат се гледа како вчера по несреќата во која се преврте автобус кај Карпалак, граѓаните ја покажуваат солидарноста и се обидуваат со сите сили да помогнат.

Aksidentohet autobusi ne autostraden Shkup Tetove

Aksidentohet autobusi ne autostraden Shkup Tetove

Posted by Alsat on Среда, 13. фебруар 2019.