Ексклузивно за Фчерашни: Обраќање на Груевски од Будимпешта ВИДЕО

1799

Фчерашни оди со ексклузивно обраќање на Никола Груевски од Будимпешта, откако екс премиерот со бегство избегна да не се појави во затворот во Шутка.