Мајстор повреден од струен удар – Слободен печат
Хроника

Мајстор повреден од струен удар

Тој бил повреден од струен удар додека работел во угостителски објект на булеварот „Партизански одреди“.

Синоќа околу 22.30 часот во полиција е пријавено дека во градската општа болница „Св.Наум Охридски’’ бил донесен А.А. (22) од Скопје. Според пријавата, тој бил повреден од струен удар додека работел во угостителски објект на булеварот „Партизански одреди“.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close