Мајли Сајрус искрено: Мислев дека морам да бидам „геј“ зашто сите мажи се зли

Се чини дека познатата пејачка Мајли Сајрус по разводот со Лиам Хемсфорт се обидува да се пронајде себеси, барем што се донесува до љубовта. Таа прво беше во врска со Кејтлин Картер, а набрзо стана јасно дека нејзина нова љубов е 22-годишниот Коди Симсон.

Пејачката на своите фанови на Инстаграм им зборуваше за љубовниот статус и им делеше совети. Откри дека мислела дека мора да биде „геј“ зашто сметала дека сите мажи се зли.

„Постојат добри мажи таму некаде, не се откажувајте. Секогаш мислев дека морам да бидам „геј“, зашто сметав дека сите мажи се зли, ама тоа не е точно“, рече таа.

Мајли призна зошто ѝ било потребно толку време за да сфати дека Коди, кој ѝ е долгогодишен пријател, ѝ се допаѓа.

Прочитајте и...  Емотивната изведба на Бијонсе за време на комеморацијата на Коби и Џиџи! (ВИДЕО)

„Бев прстрога кон него и никому не давав да допре до мене, но сега конечно дозволив“, рече Мајли.

https://www.instagram.com/p/B3yEXM5JsXO/

Прочитај повеќе

Куче првпат се погледна во огледало, ваква реакција не очекуваше никој! (ВИДЕО)

Слободен печат

Малку жени би се осмелиле вака облечени да излезат од дома: За стајлингот на манекенката зборува цел свет! (ФОТО)

Слободен печат

Ова е човекот кој ја однесе Емина Јаховиќ до самиот врв на естрадата: Тоа ми се исплатеше и духовно и материјално! (ВИДЕО)

Слободен печат

Фреди Меркјури доби улица во Лондон

Слободен печат

Кортни Лав: 28 долги години без Кобејн – Се уште го гледам како стои на таа обала (ФОТО)

Слободен печат

Бронзената божица Ким доминирала во пустина во новата колекција за долна облека

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Стивен Спилберг сепак не ја поддржува ќерка си да снима филмови за возрасни

Слободен печат

Се разведе и почна да се слика провокативно: Пејачката Славица Чуктераш позира во долна облека (ФОТО)

Слободен печат

Адел откри кога ќе објави нов албум! (ВИДЕО)

Слободен печат

Кристијано Роналдо ги разнежни фановите на Инстаграм со фотка со децата (ФОТО)

Слободен печат

Пласидо Доминго им се извини на жртвите кои го обвинија дека сексуално ги злоупотребувал!

Слободен печат

Светски познат бенд објави проштална порака за своите обожаватели од Европа! (ФОТО)

Слободен печат