1.1 C
Скопје

Мајли Сајрус го прослави успехот на новиот албум: Пет недели број 1 на топ листите

Нема лимити за Мајли Сајрус кога има причини за прослава. А овој пат причината е одбележување на успехот на нејзиниот седми студиски албум „Plastic Hearts“.

Пејачката позираше качена на автомобил во светкаво розева комбинација, а изгледот го дополнила со впечатливи чизми со високи потпетици.

Instagram
Instagram

Сајрус со објава на својот инстаграм – профил им се заблагодари на своите обожаватели што помогнаа во одржувањето на нејзиниот албум на рекордниот број 1 на американските рок – листи повеќе од еден месец.

Пет недели број 1 на рок-топ-листите со „Plastic Hearts“. Се чини дека е тешко време да се биде среќен со толку многу тага околу нас, но поддршката што ми ја покажавте не може да се занемари“, напиша Мајли.

Прочитајте и...  Познатата македонска актерка Ирена Илиевска стана мајка: „Добредојде Ева, добредојде дете наше, добредојде и живеј убаво!“
Instagram
Instagram

Мојата најголема благодарност до сите што го слушаат и се поврзуваат со овој албум“, додаде таа.

Instagram
Instagram

Пејачката воедно изјави дека постојано размислува за времето кога ќе може повторно да се сретне со своите обожаватели и дека со душа чека да заврши целиот овој циркус.

Поврзани вести

4 хороскопски знаци на кои им претстои период исполнет со среќа и успеси според ѕвездите

Слободен печат

Редок камен со необична сличност со „Cookie Monster“ со вредност од 10.000 долари

Слободен Печат

Лидија Вукичевиќ за Риалда Кадриќ: „Таа беше прекрасна и ведра личност“

Слободен печат

Ново истражување: Многу луѓе веќе имаат одреден степен на имунитет на ковид-19, еве зошто

Слободен Печат

Ненадејно почина Риалда Кадриќ: Ќе остане запаметена по улогата на Марија од „Жикина династија“

Слободен печат

Познатата македонска актерка Ирена Илиевска стана мајка: „Добредојде Ева, добредојде дете наше, добредојде и живеј убаво!“

Слободен печат

Остави Коментар