Мајко мила, од што е направена оваа жена: Џеј Ло се прошета на модна писта (ФОТО)

Сјајната Џеј Ло (50) која ниже успех за успех, особено и во оваа година, во својата книга на исполнети желби сигурно ќе го запише тоа што прошета на ревија на познатиот моден бренд „Версаче“.

Џеј Ло чекорела на пистата како да има деценија искуство позади себе, што било и за очекувње со оглед на тоа дека нема поле, а на кое не се снаоѓа кога е во прашање глума, танц, пеење, па дури и танц околу шипка.

Профимедиа.рс

Секс-бомбата, за која е да не се лажеме – сон на секој маж на планетата, позираше и со Донатела Версаче, а воодушевувањето од нејзината појава не можеш никој да го сокрие.

Профимеди.рс

Едноствно таа е совршена во секоја смисла на зборот…

Прочитај повеќе

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат