Мајка отворила профил на Твитер па открила дека ќерка и е порно ѕвезда

Една мајка непријатно се изненадила кога открила дека нејзината 19-годишна ќерка е порно ѕвезда на Твитер.

„Мислев дека Твитер е место каде што Доналд Трамп ги пишува своите глупави коментари, а не нешто што има мрачна позадина“, раскажа мајката.

Експлицитните содржини не се нешто што мислела дека ќе го види на Твитер, особено не за сопствената ќерка.

„Така еден ден одлучив да отворам еден профил да видам што пропуштам. Наместо зборовите на Трамп најдов нешто што ме погоди лично менесвојата ќерка која објавува порно содржини. Бев шокирана од она што го гледам. Она што го видов за мене беше поразително“.

Таа смета дека ќерката со своето „порно алтер-его“ и го скратила убавото сеќавање на неа како невино и добро дете и дека наместо тоа во глава цело време и стои нејзиниот задник.

Прочитајте и...  Евтин и безбеден лек против шеќерната болест е новото оружје против коронавирусот? (ФОТО)

Иако со денови ја измачувала експлицитната објава на нејзината ќерка, мајката сепак на крајот се соочила со неа.

Ќерката за време на разговорот ја изнела својата страна и и објаснила дека таа сега е „возрасна жена“ која самостојно може да донесува сопствени одлуки.

„Ми кажа дека тоа е нејзин начин на живот и начин на кој сака да се изрази и дека тоа за неа е ослободувачки“, изјави мајката.

Немав друг избор, морав да ја поддржам нејзината одлука и да не го осудувам нејзиниот избор, бидејќи како родител тоа е тоа што едноставно некогаш мора да го направиш“, заклучи таа.

Прочитај повеќе

Искуство на белграѓанката Јасмина која нашла паричник полн со пари: „Следниот пат ќе го шутнам!“

Слободен Печат

Уапсен синот на Оливер Мандиќ: Ја претепал мајка му, па ги нападнал полицајците!

Васко Спасоски

Ниту цврстите гради без градник не успеаа да го тргнат вниманието од „изгужваниот“ стомак на Кејти Холмс! (ФОТО)

Васко Спасоски

Кајли Џенер повторно критикувана: „Си ги вадела ребрата? Баш сакаш да бидеш Ким!“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Ретко која девојка има храброст за вакво нешто: Викторија Лоба си ја скрати косата! (ФОТО)

Васко Спасоски

Сезонско освежување: Сладолед од праски

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Пет моќни намирници за неверојатен детокс: Го забрзуваат метаболизмот и ги отстрануваат штетните токсини!

Слободен Печат

Бидете задоволни со својот надворешен изглед: Подгответе уникатен коктел за слабеење од само две состојки

Слободен печат

Застрашувачки фотографии покажуваат како се шират капките од заразените од вирусот ако не носите заштитна маска! (ФОТО)

Васко Спасоски

Наједноставен начин за чистење на семките од вишните или црешите! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Овој јаткаст плод треба да стане дел од вашето секојдневие: Совршен дел од исхраната е и за дијабетичарите!

Слободен Печат

Немате идеја за денешниот ручек? Наш предлог – Мусака со модри патлиџани (РЕЦЕПТ)

Слободен печат