Маја Поцеска за „Слободен печат“: Се повлеков од јавниот живот! – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Маја Поцеска за „Слободен печат“: Се повлеков од јавниот живот!

Како ма, Маичка?!

Македонската убавица и „инфлуенсерка“ Маја Поцеска дигна „рачна“. Не од денес, вели, од поодамна.

Вели дека не сака веќе да биде дел од јавниот живот, дека се повлекува.

Поранешната водителка знаеше да каже – „имам цврста мускулатура и правилни црти според мои критериуми, така да не ми е потребна естетската хирургија. Има добри градници кои ги изразуваат градите, и тоа е тоа“.

И поради искреноста, сите ја сакавме.

Добрата вест е што не мисли сериозно да се повлече од „очите на јавноста“, туку до наскоро.

 

 

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close