(Видео) Пар разменува страсти во авион, останатите вџашени

Авио превозникот Силвер ервејз потврдил дека видеото било снимено за време на лет на нивни авион, но не дале коментар за оваа постапка на парот.

285
Фото: Твитер / Принтскрин

Љубовници кои биле сместени на последните седишта во авионот, разменувале страсти пред очите на останатите патници.

-Мама и тато сакаа пријатен лет за Мексико, а ми го пратија ова – напиша Киле Тули на Твитер и го сподели видеото.

Авио превозникот Силвер ервејз потврдил дека видеото било снимено за време на лет на нивни авион, но не дале коментар за оваа постапка на парот.

Видеото до сега го виделе повеќе од шест милиони луѓе.