Сандра Булок се омажила во тајност?

Холивудската глумица е во врска со моделот и фотограф Брајан Рендал, а врската наводно ја крунисале со брак.

418
Профимедиа

Магазинот Лајфстајл пишува дека славната актерка Сандра Булок се омажила во тајност.

Холивудската глумица е во врска со моделот и фотограф Брајан Рендал, а врската наводно ја крунисале со брак.

-Имаа тајна церемонија, само нив двајца и нејзините посвоени деца. Немаше големо славје, деверуши и планери на венчањето. Така сакала Сандра, едноставна церемонија со луѓе кои и се важни, Брајан, нејзината ќерка Лајла и синот Луис, изјави неименуван извор за овој магазин.

Актерката не сакал да се говори за венчавката во јавност и нема да носи венчален прстен затоа што не сака луѓето да прават компарации на новиот со стариот брак. Имено Сандра беше мажена за Џеси Џејмс кој ја изневери со две децении помладата Мишел по што глумицата го остави.

Сандра го запознала Брајан кога го ангажирала за фотограф при прославата на 5. роденден на нејзиниот син Луис. Заедно се веќе 4 години.

 

View this post on Instagram

 

Family goals for sure..🤗 #sandrabullock #BryanRandall #cutecouple #family #goals #hollywoodlife #whatsupinh

A post shared by @ whatsupinh on