Погледнете како љубовницата на Џеф Безос танцува околу шипка! ВИДЕО

„Фаталната“ црнокоса засега се нема огласено за нејзината врска со најбогатиот човек на светот.

Јутјуб/Скриншот

За Лорен Санчез до пред неколку дена речиси никој не знаеше ништо, но во последните два дена откако изби скандалот и Џеф Безос потврди дека се разведува, целиот свет пишува на љубовницата поради која најбогатиот човек на светот ќе загуби убо милијарди долари.

Жената поради која Џеф Безос, сопственикот на „Амазон“, ќе ја остави својата сопруга Мекензи и разводот ќе го чини речиси 80 милијарди долари, дефинитивно е „фатална“, а кога ќе се погледнат нејзините фотографии во костим за капење, јасно е зошто толку брзо „паднал“ милијардерот.

„Фаталната“ црнокоса засега се нема огласено за нејзината врска со најбогатиот човек на светот. Познато е дека и таа се разведува од нејзиниот сопруг, инаку еден од најуспешните холивудски агенти – Патрик Вајтсел.

Извор: Курир.рс/Индекс.хр