Моден гаф: На Ријана и испадна брадавицата на црвениот тепих ФОТО

Премиерата на филмот „Осумтемина на Оушн“ Во Лондон остана во сенка на пејачката Ријана (30) кога облече провокативен фустан и ги покажа градите.

1571
Профимеиа

Премиерата на филмот „Осумтемина на Оушн“ Во Лондон остана во сенка на пејачката Ријана (30) кога облече провокативен фустан и ги покажа градите.

Атрактивната пејачка знае како да го привлече вниманието.

Таа облекла фустан кој го откривал целото рамо, а доживеала и голема непријатност. Ријана непријатно им се насмевнувала на фотографите додека го придржувала фустанот кој речиси слизнал и за малку целосно ќе ги откриел нејзините гради.

Повеќето странски медиуми го исмејаа златниот фустан кој со својот крој и материјал никого не воодушеви. Некои дури златниот фустан го споредија со вреќа за отпадок или со алуминиумска фолија.

Ова не е првпат Ријана да шокира со изборот на облека. На концертот во Рио во 2015 година облече проѕирен зелен фустан под кој се гледаше црната долна облека.

Фановите се уште го памтат нејзиниот моден гаф со белиот фустан и белите искубени карнери на доделувањето на наградите „Греми“.

Подготви: К. А.

Фото: Профимедиа

'Ocean's 8' film premiere, Arrivals, London, UK - 13 Jun 2018 | Autor: Profimedia

Фото: Профимедиа

Твитер/Скриншот2