Елегантната Анџелина Џоли со шесте деца во Лувр ФОТО

Елегантната Анџелина Џоли со шесте деца во Лувр ФОТО

206
SHARE
Профимедиа

Актерката Анџелина Џоли со своите шест деца го посети музејот Лувр, во Париз.

Таа и децата беа фотографирани од папараците додека излегуваа од хотелот „Le Meurice“ и влегуваа во музејот.

16-годишниот Медокс, 14-годишниот Пакс, 13-годишната Захара, 11-годишната Шајло и 9-годишните близнаци Вивиен и Нокс ја опкружуваа Џоли која изгледаше гламурозно во црна наметка од Ели Сааб и впечатлив црвен кармин.

Славната мајка, како и секогаш, изгледала многу елегантно во својата омилена боја од глава до пета, додека необичниот капут со наметка го направил црниот аутфит мошне интересен.

Подготви: K. A.

Фото: Профимедиа

Cela ekipa na okupu

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY