„Ангелите“ позираа во чест на Денот на вљубените ФОТО

112
Фото - Принтскрин/Инстаграм/Викторијас сикрет

Ѕвездите од познатиот бренд за долна облека „Викторијас сикрет“ облекоа долна облека во црвена и розова боја за кампањата за Денот на вљубените.

Кампањата е лансирана во Лос Анџелес на 8 февруари и популарните и атрактивни „ангели“ може да се видат во модели во знак на романтика.