Мадона ми нудеше 20 милиони долари за да и направам дете

Денис Родман, еден од најконтроверзните кошаркари во историјата на НБА лигата детали од врската со позната пејачка Мадона во најновото интерју на „The Breakfast Club“.

– Ми кажа дека ќе ми плати 20 милиони долари доколку и направам дете и доколку го роди.Таа беше во Њујорк во својот дом, додека јас бев во казино во Лас Вегас кога ми се јави. И кажав дека ќе дојдам, а Мадона прати приватен авион по мене. Дојдов кај неа, одработив тоа што требаше и се вратив во Лас Вегас за да се коцкам – изјави Родман кој во 1994 година беше во врска со позната пејачка.

Денис Родман моменто се наоѓа на турнеја на која го промовира документарецот за ЕСПН.

Прочитајте и...  Вујовиќ од Загреб си замина поради - круши и цреши

Прочитај повеќе

Интервју со Зорица Десподовска: Освоивме бронза, во Полска доста се напредува индивидуално!

Официјално: Пет замени и во италијанската Серија А

Слободен печат

Велкоски и соиграчите ја славеа титулата на улиците на Сараево! (ВИДЕО)

Слободен печат

Македонското младинско олимписко таеквондо во светскиот врв!

Слободен печат

Неверојатна донација на Мајкл Џордан: 100 милиони долари во борбата против расизмот

Слободен печат

Реал тргна по потписот со Камавинга

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

На секој чекор луксуз, погледнете го домот Флојд Мејведер (ВИДЕО)

Слободен печат

Српски одбојкарски репрезентативец позитивен на корона

Слободен печат

Ливерпул извиси за Вернер и социјалните мрежи збудалеа со шегите на нивна сметка

Слободен печат

Расистичките коментари на сопругата му донесоа отказ на Катаи

Слободен печат

Вујовиќ од Загреб си замина поради – круши и цреши

Слободен печат

Премиер лигата ќе размисли дали да ја блокира продажбата на Њукасл

Слободен печат